Beyaz Eşya Markalarında +3 Taksit!

Sektör: Beyaz Eşya / Marka:Flexi

Nasıl Kazanırım? Seçili beyaz eşya markalarında geçerlidir.

Katılım İçin FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp BEYAZESYA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMSleri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom (Avea) için 0,60TL,Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,415TLdir.Geri dönüş SMSleri Garanti Bankası tarafından karşılanır .

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi:

1 Temmuz  2015 - 31 Mart 2017

Diğer Detaylar

  • Kampanya anlaşmalı Bosch, Siemens, Profilo, Gaggenau, Vestel, Regal, Telefunken, Finlux, Ariston, Electrolux, Uğur Soğutma, Enkay Enplus, Miele, Samsung Beyaz Eşya mağazalarında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 100TL ve üzeri 2,3,4,5,6,7,8,9 taksitli işlemlere +3 taksit eklenecektir.
  • Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 12 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, American Express Business, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, BurganBank Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus Cardlar dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.