Ceyo'da 8 aya varan taksit!

Sektör: Giyim  Marka: Ceyo

Nasıl Kazanırım? 8 aya varan taksitli satış için, Ceyo mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2, 3 veya 4 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

Katılmak için: Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET CEYO yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

1 Nisan 2017 - 30 Eylül 2017

Diğer Bilgiler

  • Bonus üyesi Ceyo mağazalarında Garanti Pos'undan gerçekleştirilecek 2-4 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 8 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ABank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus Business, PTT Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET CEYO yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.trdedir.