English Home'da 20 TL Bonus!

Sektör: Ev Tekstili Marka: English Home

Nasıl Kazanırım? English Home mağazalarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL English Home Bonus kazanılacaktır.

Katılmak için: Flexi  müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET HOME” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

24 Nisan  – 15 Mayıs  2017

Bonus Geçerlilk Tarihi

24 Nisan – 17 Mayıs 2017

Diğer Bilgiler

  • 20 TL English Home Bonus kampanyası  24 Nisan - 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 20 TL English Home Bonus kampanyası dahilinde English Home mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL English Home Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 20 TL English Home Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 20 TL English Home Bonus 24 Nisan – 17 Mayıs 2017 tarihleri arasında sadece English Home mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 18 Mayıs 2017 itibari ile geri alınacaktır.
  • 20 TL English Home Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET HOME” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında English Home Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde English Home Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.