Hatemoğlu'nda 6 taksit

Sektör: Giyim / Marka: Hatemoğlu

Nasıl Kazanırım? 6 taksit kampanyası dahilinde 2 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak uygulanacaktır.

Katılmak için:  Flexi sahiplerinin 6 taksit kampanyasına katılabilmeleri için harcama işleminden önce EVET HATEMOGLU yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonlarından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. 

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

1 Haziran 2016 – 31 Mart 2017

Diğer Bilgiler

  • 6 taksit Bonus üyesi Hatemoğlu mağazalarından gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 6 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), DenizBank Bonus, Teb Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, DenizBank Bonus Ticari, ICBC Bonus Ticari, Teb Bonus Ticari, Burgan Bank Bonus Ticari, Abank Bonus Ticari ve Fibabank Bonus Ticari dahildir.
  • 6 taksit kampanyasına Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Şekerbank Bonus, Burgan Bank Bonus, Şekerbank Bonus Ticari, ING Bank Bonus Ticari, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi sahiplerinin 6 taksit kampanyasına katılabilmeleri için harcama işleminden önce "EVET HATEMOGLU" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonlarından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir