Hisar'da +4 taksit!

Sektör: Züccaciye  Marka: Hisar

Nasıl Kazanırım? Kampanya dahilinde Hisar mağazalarından yapılan 2-5 arası  taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.

Katılmak için: Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET HISAR" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

26 Temmuz 2017 - 31 Aralık 2017

Diğer Bilgiler

  • Kampanya dahilinde Hisar  mağazalarından yapılan 2-5 arası  taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.
  • +4 taksitli  satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2-5 arası taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4  taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Hisar mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12 taksittir.
  • Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Amex kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business,  DenizBank, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, INGBank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burganbank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus,  Fibabank Bonus, ICBC Turkey Bonus,   ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, ING Bank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business  kartlar dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Deniz Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bonus Business  ödül kullanımları tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET HISAR" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.