Inci'de 8 taksit!

Sektör: Giyim  Marka: İnci

Nasıl Kazanırım? 8  taksitli satış için, İnci  mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +6 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

Katılmak için: Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET INCI”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Gönderilen sms’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

01 Ocak 2017-31 Aralık 2017

Diğer Bilgiler

  • 8  taksit kampanyası dahilinde Bonus üyesi İnci mağazalarından yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +6 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti Pos’larında yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, ING Bonus, Şekerbank Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Abank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET INCI”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.