Jacadi'de 6 taksit!

Sektör: Giyim  Marka: Jacadi

Nasıl Kazanırım? Jacadi mağazalarından Garanti bankası kredi kartları ile gerçekleştirilen 3 taksitli alışverişlerde +3 taksit uygulanacaktır.

Katılmak için: Kampanyadan hemen yararlanılabilir. 

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

01 Şubat – 31 Ocak 2018

Diğer Bilgiler

  • Garanti Kartlarına özel 6 aya varan taksit kampanyası dahilinde JACADI mağazalarından yapılan 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +3 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, A Bank Bonus Business, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bank Bonus, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp JACADI yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.