joker.com.tr'de 9 taksit!

Sektör: Giyim  Marka: Joker

Nasıl Kazanırım? joker.com.tr ‘den Garanti bankası kredi kartları ile gerçekleştirilen 2 ve 3 taksitli alışverişlerde +6 taksit uygulanacaktır.

Katılmak için: Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp JOKERSANAL yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

11 Nisan - 31 Ocak 2018

Diğer Bilgiler

  • joker.com.tr ’de Garanti Kredi Kartlarına özel 9 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti Kartlarına özel 9 aya varan taksit kampanyası dahilinde joker.com.tr’den yapılan 2 ve 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +6 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card dahildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp JOKERSANAL yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.