Kiğılı’da 6 taksit

Sektör: Giyim / Marka: Kiğılı

Nasıl Kazanırım? 6 taksit kampanyası dahilinde Bonus üyesi Kiğılı mağazalarından gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.

Katılmak için: Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET KIGILI” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

01 Ocak 2016 – 1 Mayıs 2017

Diğer Bilgiler

  • %60'a varan indirim kampanyası dahilinde uygulanacak indirim kasada ödeme anında satış danışmanı tarafından alışveriş tutarına yansıtılacaktır. Ekstreye herhangi bir indirim olmayacaktır. %60'a varan indirim farklı kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. 
  • 6 taksit kampanyası dahilinde yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır. 
  • 6 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • 6 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (SMS ile), American Express Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC TurkeyBonus dahildir.
  • 6 taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı dahil değildir. 
  • 6 taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kartlar 6 taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET KIGILI" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,70 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,41,5 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.