Koçtaş'ta 6 taksit!

Sektör: Yapı- İnşaat  / Marka: Koçtaş

Nasıl Kazanırım? KOÇTAŞ mağazalarında Garanti POS'u üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.

Katılım İçin Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden “EVET KOÇTAŞ" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi:

4 Ocak 2016 - 31 Ocak 2018

Diğer Detaylar

  • 6 Taksitli satış 100 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS’larından yapılması gereklidir. 6 taksitli satış için mağaza kasa satış görevlisi banka tarafından tahsis edilen + taksit opsiyonunu seçerek, yapılan taksitli harcamanın kart sahibine 6 taksit olarak yansıtılmasını sağlayacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartları, Miles&Smiles Business, American Express Kartlar,American Express Business, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, dahildir. Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bank Ticari Kartlar, Vadeli taksit işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. 
  • Flexi kartlar + taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET KOCTAS” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Garanti Bankası tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.