L'Occitane'da 50 TL L'Occitane Bonus!

Sektör: Kozmetik Marka: L'Occitane

Nasıl Kazanırım? Bonus’a özel L’OCCITANE Mağazaları’nda “300 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL L’OCCITANE bonus kampanyası yapılacaktır.

Katılmak için: FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için, bankaya kayıtlı cep telefonundan EVET L’OCCITANE yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Flexi müşterileri için detaylı bilgi  www.flexi.com.tr’dedir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

15 Nisan – 15 Mayıs 2017

Bonus Geçerlilik Tarihi: 

15 Nisan- 31 Mayıs 2017

Diğer Bilgiler

  • Bonus’a özel L’OCCITANE Mağazaları’nda “300 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL L’OCCITANE bonus ” kampanyası yapılacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır.Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL L’OCCITANE bonus kazanabilir.
  • 50 TL L’OCCITANE bonus kampanyanın geçerli olduğu L’OCCITANE mağazalarında kazanılacaktır.
  • Kazanılan bonuslar 31 mayıs 2017 tarihine kadar sadece L’OCCITANE mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Ürün iadesi  ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 50 TL L’OCCITANE bonus kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi (sms ile) dahildir.50 TL L’OCCITANE Bonus kampanyasına, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card dahil değildir.
  • FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için, bankaya kayıtlı cep telefonundan EVET L’OCCITANE yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Flexi müşterileri için detaylı bilgi  www.flexi.com.tr’dedir. Detaylı bilgi www.bonus.com.tr ‘de.