Mobilya Sektöründe +2 taksit!

Sektör: Mobilya / Marka: Flexi

Nasıl Kazanırım? Kampanya 100 TL ve üzeri seçmeli taksit işlemlerinde geçerlidir.

Katılım İçin Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden “EVET MOBİLYA" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi:

1 Ekim 2015 - 31 Mayıs 2017

Diğer Detaylar

  • Kampanya 100 TL ve üzeri seçmeli taksit işlemlerinde geçerlidir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, Sanal Kartlar, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burganbank Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey  Bonus Card'lar dahildir.
  • Tek Ödeme, Vadeli Taksit, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya seçilerek yapılan taksitli alışverişlerin kart hamili slip nushasında ' Tebrikler Kampanyamızdan Yararlandınız.' şeklinde slip mesajı çıkacaktır.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp MOBILYA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50TL,Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,40TL’dir.Geri dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS’undan yapılmalıdır.