Sahibinden.com'da 6 ve 9 taksit!

Sektör: e-Ticaret  / Marka: Sahibinden.com

Nasıl Kazanırım? www.sahibinden.com'da 4 taksitli işlemlere +2 taksit, 6 taksitli işlemlere +3 taksit kampanyası yapılacaktır.

Katılım İçin Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden “EVET SAHİBİNDEN" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi:

05 Eylül 2014 - 30 Haziran 2017

Diğer Detaylar

  • Kampanya kapsamında en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus,Flexi, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express kartlar, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING bonus, Şeker Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus ve PTT Bonus kartlar kampanyaya dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi ve Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Türkiye Finans Happy Card,  kredi kartlarıyla yapılan alışverişler + taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için, Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan, EVET SAHIBINDEN yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir. Flexi kartlar için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.